Na Námestí sv. Petra sa 25. apríla vo 4. veľkonočnú nedeľu – Nedeľu Dobrého pastiera – zhromaždilo okolo tisíc veriacich rozličných národností, rozpoznateľných podľa symbolov. V súvislosti s Nedeľou Dobrého pastiera pápež František povzbudil veriacich na celom svete.
O Cirkvi ako „veľkej škole modlitby“ hovoril pápež František na generálnej audiencii v stredu 14. apríla v rámci svojho dlhodobého cyklu na tému modlitby. Pre situáciu s koronavírusom v Taliansku sa generálna audiencia konala v Apoštolskom paláci bez pútnikov.
Ako vnímaš svoju krásu po narodení detí, milá mama? Je tvoje sebavedomie mierne rozbúrené? Istotne sa každá z nás z času na čas borí s komplexmi, ktoré so sebou prináša materský život.